Vitézy nagy dobása: 700 milliárd forinttal mentené meg a magyar vasutat
Egész hétvégén azon a törvényen dolgoztunk a kollégákkal, amivel még idén nyáron haza tudnánk hozni a 700 milliárd forintot új légkondicionált alacsonypadlós HÉV-ekre és InterCity motorvonatokra - közölte a közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a közösségi oldalán, hozzátéve: ezzel együtt is sajnos sok év, mire egy új flottát leszállítanak.